O společnosti

Společnost TechGum.CZ s.r.o.  se na evropském trhu v oboru zpracování gumárenských směsí pohybuje již od roku 1999.

Zabýváme se zakázkovou výrobou a prodejem komponentů z gumárenských směsí na bázi NR, NBR, SBR, EPDM, Vitonu, Silikonu, Polyuretanu, Paragumy, mikroporézní pryže, atd. Tvrdost výrobků se pohybuje v rozmezí 30 – 95°ShA v různých barevných provedeních. Naše díly mají použití ve strojírenském, stavebním, zemědělském, automobilovém, těžebním, potravinářském, chemickém průmyslu a vodohospodářství.

Vyrábíme těsnění, silentbloky, prachovky, manžety, gumové dorazy, pryžové desky, podlahoviny, membrány, pryžotextilní výrobky, vyložení čerpadel, mechanické ucpávky, hydrocyklony atd. Lisujeme gumové výrobky dle specifikace zákazníka včetně výroby tvářecích forem ve vlastní nástrojárně.

Dále se zabýváme pogumování železných i neželezných kovů, plastů, textilií a opravy pryžových (gumových) povrchů. Tuto výrobu provádíme v tvářecích formách pro vstřikolisy i klasické lisování, nebo technologií MetaLine - polyuretan za odborné spolupráce firmy FALCON CZECH s.r.o., která je jediným distributorem mateřské firmy MetaLine Surface Protection GmbH v České republice a na Slovensku. Nanášíme antikorozní, chemicky odolné a otěruvzdorné vrstvy do vnitřních povrchů nádrží, cisteren, potrubí, na betonové povrchy nádrží, jímek, bazénů, dopadových ploch, provádíme nanášení keramických povlaků na mechanické součásti (např. lopatky turbín) a jiné.

Výroba probíhá na vstřikolisech, vulkanizačních lisech a vysekávacích strojích. Máme zvládnuté technologie pogumování za tepla i studena a nanášení polyuretanových nástřiků bez omezení tvaru či rozměru výrobku.

Náš další sortiment zahrnuje gumové metrážové zboží, gumové podlahy, rohože, antivibrační gumové desky, povrchy pro dětská hřiště, průmyslové textilie, technické plasty – silon a teflon.